-
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
PSYCHOFITNESS
Plac Wolności
aktywne poranki -
10:00 10HWarsztaty i Spotkania
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
Wypożyczalnia książek i gier -
10:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
10:00 6HWarsztaty i Spotkania
WARSZTATY MISTRZOWSKIE Z TIMEM ETCHELLSEM
Teatr Ósmego Dnia
To Begin / To Go On / To The End -
10:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
10:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności -
10:30 Sztuki wizualne
ŚCIANA
OGRÓD ŁAZARZ
Agnieszka Grodzińska / Paweł Susid / Krystian TRUTH Czaplicki -
12:00 7HSztuki wizualne
WYSTAWA LET’S DANCE
Stary Browar
Joanna Leśnierowska / Tomasz Plata / Agnieszka Sosnowska -
12:00 24HSztuki wizualne
OBRAZY PRZEJŚCIOWE
Hotel Ikar
Piotr C. Kowalski -
12:00 24HSztuki wizualne
OBRAZY PRZEJŚCIOWE
Port Lotniczy Ławica / Hala Odlotów
Piotr C. Kowalski -
13:00 24HWarsztaty i Spotkania
LEKSYKON NA NOWE CZASY
Plac Wolności
Edwin Bendyk / Maciej Frąckowiak -
15:00 3HDla dzieci
ŚWIETLICA
Plac Wolności
przestrzeń eksperymentów miejskich i poszukiwań nowego ładu dla dzieci -
17:00 2HDla dzieci
WOLNO DZIECIOM W MIEŚCIE
OGRÓD WILDA
OGRÓD WILDA -
18:00 Warsztaty i Spotkania
FORUM
Plac Wolności
Literacki Tydzień -
18:00 1HTeatr
THE FUTURE SHOW
Teatr Ósmego Dnia
Deborah Pearson -
19:00 1H20Teatr
PIERWORODNI
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Republika Sztuki Tłusta Langusta / Studio Teatralne Porywaczy Ciał -
19:00 2H
DŁUGI STÓŁ
Plac Wolności
Concordia Taste -
19:00 1HTaniec
AN HOUR WITH ALL-EATERS
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Shani Granot / Nevo Romano -
19:30 1H30Teatr
OBWÓD GŁOWY
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego -
20:00 1H15Teatr
IF A WINDOW WOULD OPEN
Pawilon Nowa Gazownia
Tiago Rodrigues / Mundo Perfeito -
21:00 1H34Film
KIEŁ
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Yorgos Lanthimos -
21:30 0H50Teatr
SYNEK
Plac Wolności
Teatr na poziomie -
21:30 0H25Taniec
ŚMIERĆ 24 KLATKI NA SEKUNDĘ ALBO ZRÓB MI TAK JAK W PRAWDZIWYM FILMIE
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Agata Siniarska -
22:00 Sztuki wizualne
NEVER SLEEP
Stara Rzeźnia
Tim Etchells -
22:30 1HMuzyka
CAKES DA KILLA
Plac Wolności
koncert -
22:45 1H33Film
ALPY
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Yorgos Lanthimos -
23:59 4HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
sety didżejskie w słuchawkach