Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Galeria

W tym roku artystów Generatora najbardziej intryguje to, co dzieje się na peryferiach i pomiędzy znanymi maltańskiej publiczności przestrzeniami miasta. Projekty performatywne przybiorą formę kameralnych działań, a często także sytuacji prywatnych. Zaproszeni artyści m. in. Ela Jabłońska, Anna Jochymek, Piotr C. Kowalski, Karolina Kubik, Dima Mykytenko, Yaroslav Futymskyi poszukiwania nowego ładu rozpoczną od miejsc i czynności zwykle dobrze znanych, których pozwolą doświadczać w nowym, zaskakującym kontekście.
Od dziś w Centrum Informacji Miejskiej można odebrać bezpłatne wejściówki, które pozwolą zdobyć szczyty najwyższych, niedostępnych na co dzień budynków Poznania („Korona Poznania”), a także bezpłatnie zapisać się na rowerowy city scouting po artystycznym podziemiu („Artyści jutra zejdą do podziemia”) oraz performatywne wydarzenia: podróż do zajezdni autobusowej („Pomnik człowieka normalnego”), miejskie ognisko („Cold Comfort”) i niezwyczajny spacer („Warsztat ze spaceru”). Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym zapisy@malta-festival.pl.

Dostępne są już także bezpłatne wejściówki na spektakl „Obsesja” Teatru Remus (9 czerwca, godz. 18.30, w Klubie Krąg). Wejściówki do odbioru w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka i w Klubie Krąg.
---
Informujemy, że pula festiwalowych karnetów została wyczerpana. Wciąż dostępne są jednak wejściówki w cenie 15 zł na wszystkie wydarzenia pokazywane w ramach Idiomu New World Order / Nowy Ład Światowy, międzynarodowe koprodukcje festiwalu oraz spektakle programów Stary Browar Nowy Taniec i Poznań na Malcie. Wejściówki dostępne są na www.malta-festival.pl oraz w stacjonarnych punktach www.eBilet.pl (m.in. CIM i Empik). 

Od 8 czerwca, od godz. 10.00, dostępna będzie druga pula wejściówek na operę „Czarodziejska góra” oraz wejściówki na film „Utopia według Living Theatre”. Wejściówki można będzie odbierać w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka 44. Osoby spoza Poznania będą mogły rezerwować wejściówki mailowo, 8 czerwca od godz. 10.00 pod adresem bilety@malta festival.pl. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie operą „Czarodziejska góra”, jedna osoba jest uprawniona do odbioru lub rezerwacji jednej wejściówki na ten spektakl. Wejściówki zarezerwowane drogą mailową będzie można odebrać od 8 czerwca do dnia spektaklu do godz. 16.00 w punkcie informacji Malta Festival Poznań na pl. Wolności. Liczba wejściówek i bezpłatnych wejściówek jest ograniczona i będą one wydawane na zasadzie kolejności zgłoszeń.