Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Pokazaną prapremierowo na Malta Festival Poznań operę Pawła Mykietyna „Czarodziejska góra”, w reżyserii Andrzeja Chyry, z librettem Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk i scenografią Mirosława Bałki, będzie można zobaczyć już w niedzielę 15 listopada o godz. 18.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej Interpretacje w Katowicach, w sekcji spektakle mistrzowskie. Informacje o festiwalu i biletach na spektakl dostępne są na: www.festiwal-interpretacje.pl.

Zapowiedzi Festiwalu Interpretacje można wysłuchać w internetowym zapisie audycji „Magazyn Bardzo Kulturalny” Programu 3 Polskiego Radia. Autorka audycji Barbara Marcinik rozmawia także z Andrzejem Chyrą, reżyserem spektaklu, oraz Michałem Merczyńskim, dyrektorem Malta Festival Poznań, który opowiada o trwającej w warszawskiej Winosferze, do 27 listopada, wystawie plakatów z dwudziestu pięciu lat festiwalu.