Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Jak co roku, początek maja oznacza, że działania w naszych lokalnych przestrzeniach nabierają tempa. W sobotę 9 maja, o 18:00 otwieramy sezon piknikowy w Ogrodach Wilda i Łazarz oraz kontynuujemy wspólnie z Dzielnico jeżyckie leżakowanie przy lemoniadzie pod kioskiem.

Zapraszamy ze znajomymi, przyjaciółmi, dziećmi i zwierzakami. Przynieście też ulubione warzywa i inne smakołyki - będziemy się dzielić, także przepisami!

Pikniki we wszystkich trzech dzielnicach będą okazją do spotkania z młodymi architektami i konstruktorami z Węgier, Czech, Słowacji i Polski. To uczestnicy międzynarodowych warsztatów architektonicznych Mood For Wood, organizowanych przez poznański SARP. Przez tydzień będą projektować i realizować pomysły na meble miejskie dla ogrodów i kiosku. To jedyny moment by opowiedzieć im o potrzebach i marzeniach związanych z tymi miejscami. Nie przegapcie!

Miękkie dźwięki, poduchy, leżaki i jarski grill to zapowiedź sobotniego wieczoru w Ogrodzie Łazarz. Na Wildzie tradycją jest już długi stół, domowe ciasto i chleb z pracowni GODny. Pod kioskiem na Jeżycach ekipa z Dzielnico na pewno znów zaskoczy nas czymś pysznym, szczególnie że dziecięcej wyobraźni w zespole nie brakuje.

Łazarzu, Wildo, Jeżyce - SMACZNEGO!

9 maja, godz. 18:00

Ogród Łazarz (ul. Potockiej 39 i 41 - między blokami), 18:00
Ogród Wilda (ul. Fabryczna 4), 18:00
Dzielnico / kiosk (skrzyżowanie Jackowskiego i Wawrzyniaka), 18:00