Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Galeria

Dyskotekę sąsiedzką rozpocznie recital Johna Lake'a, eksperymentalnego projektu muzycznego Łukasza Dziedzica, artysty, kuratora, twórcy projektów takich jak Lugozi czy tworzonego w duecie z Wojtkiem Kucharczykiem minimalistycznego IRON NOIR. John Lake z różnymi projektami koncertował na m.in Supermarket Art Fair w Szwecji, Festiwalu Ars Cameralis, Tauron Nowa Muzyka w Katowicach czy krakowskim Unsound Festival. We wrześniu wyda nową płytę „Strange”.

W drugiej części do Johna Lake'a dołączy Agnieszka Obszańska, znana maltańskiej publiczności z niezapomnianych Trójkowych Silent Disco w Generatorze Malta na placu Wolności. Z wykształcenia teatrolog, z wyboru – radiowiec. Agnieszka Obszańska, prowadzi w radiowej Trójce codzienny program „Teren Kultura” o wydarzeniach kulturalnych w Polsce i na świecie, współtworzy także audycję „Radiowy Dom Kultury”. 

Dyskoteka sąsiedzka zamyka sezon letnich wydarzeń muzycznych, które w Ogrodzie Łazarz organizuje Malta Festival Poznań. Bądźcie z nami, wstęp wolny!

Dyskoteksa sąsiedzka, 12 września, godz. 19.00, Ogród Łazarz, ul. Klaudyny Potockiej, między budynkami nr 39 i 41, Poznań