Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Realizujesz projekty animacyjne, edukacyjne, artystyczne, społeczne? Działasz w instytucji kultury, klubie, domu kultury, świetlicy, szkole, organizacji pozarządowej? Organizujesz spotkania, warsztaty, debaty, działania w przestrzeni publicznej? Pierwsza w Poznaniu Edukacyjna giełda projektów/pomysłów/potrzeb Pokaż się! jest okazją do zaprezentowania swojej działalności, nawiązania współpracy i znalezienia osób, które będą wspierać Twoje działania.

Centrum Praktyk Edukacyjnych przy Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Fundacja Malta oraz Fundacja Międzymiastowa zapraszają animatorów i edukatorów kulturowych, nauczycieli oraz pracowników instytucji kultury, działających w Poznaniu i powiecie poznańskim, do udziału w Edukacyjnej giełdzie projektów/pomysłów/potrzeb. Pokaż się!, która odbędzie się 5 i 6 listopada 2015 roku w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w powiecie.

Głównym celem giełdy jest promocja i wsparcie lokalnych inicjatyw z zakresu edukacji kulturowej, a przede wszystkim inicjowanie nowych sieci współpracy międzysektorowej. Jednymi z najważniejszych elementów giełdy będą prezentacje najciekawszych projektów. Zapraszamy do składania zgłoszeń. Nabór trwa do 28 października. Formularz znajduje się na stronie: cpe.poznan.pl.oraz tutaj:

Formularz aplikacyjny na giełdę
 

Zachęcamy także do udziału w panelach dyskusyjnych z zakresu edukacji kulturowej oraz w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów (m.in. z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” czy Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty”). Gośćmi specjalnymi Pokaż się! będą eksperci zajmujący się m.in. dofinansowaniami, prawem autorskim czy realizacją projektów animacyjnych, którzy udzielą porad w ramach otwartych stolików eksperckich.

Formularz aplikacyjny na warsztaty
 

Szczegółowy program giełdy dostępny na: www.malta-festival.pl. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na warsztaty obowiązują zapisy na: zapisy@cpe.poznan.pl