Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Marcin Oliva Soto
Galeriafot. Marcin Oliva Soto

Słuchaj festiwalowego studia w Trójce – Polskim Radiu. Od poniedziałku do piątku codziennie redaktorzy Barbara Marcinik i Agnieszka Obszańska w bloku „Do południa” (godz. 9.00 – 12.00) rozmawiają z gośćmi o tym, czego na Malcie nie można przegapić. Na stronie internetowej radia wysłuchać można wczorajszej audycji „Klub Trójki”, podczas której Barbara Marcinik, rozmawia z twórcami opery Czarodziejska góra. W „Terenie Kultura” Agnieszka Obszańska opowiadała wczoraj o Pomniku człowieka normalnego Anny Jochymek. Gdzie zawędruje dzisiaj, przekonamy się ok. godz. 19.50. W sobotę o godz. 12.00 na placu Wolności z festiwalowymi gośćmi rozmawiać będą Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś, których godzinę wcześniej słuchać będziemy w Generatorze Malta w roli lektorów bajek i legend dla dzieci (Trójka czyta dzieciom). W nocy z soboty na niedzielę długo wyczekiwane Silent Disco z Radiowym Domem Kultury!

Dostępny jest już także drugi odcinek studia festiwalowego realizowanego we współpracy z telewizją WTK. Na kanale YouTube festiwalu i na wtkplay obejrzymy reportaż Weroniki Szymańskiej z maltańskich spektakli, w których występują poznaniacy.