Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Galeria

Od dzisiaj każdy, kto przekracza progi Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, może zobaczyć Neon Publiczności Malty – specjalną nagrodę, która symbolicznie została podarowana Maltańczykom podczas otwartego koncertu Michael Nyman Band na zakończenie 25-tej, urodzinowej edycji festiwalu.

Centrum Kultury Zamek to bardzo ważne miejsce w historii całego festiwalu, jest nieoficjalnym, drugim domem Malta Festival Poznań. To wyjątkowe miejsce, w którym odbyło się ponad 280 maltańskich przedstawień. W murach CK Zamek mieściła się kiedyś siedziba Fundacji Malta - organizatora festiwalu. To tutaj gromadziły się i gromadzą wciąż myśli o nowych edycjach i pomysłach na festiwal.

NEON PUBLICZNOŚCI MALTY
za entuzjazm, pasję, obecność i współtworzenie przez lata Malty

Malta to przede wszystkim Wy! Przez 25 edycji w liczbie przekraczającej 2 miliony uczestniczyliście, dyskutowaliście i inspirowaliście zmiany w festiwalu. Nowa formuła Malty sprawia, że dziś możemy spotykać się przez cały rok. Dziękujemy i chcemy Was na Malcie jeszcze więcej!

Przeczytaj więcej o neonowych nagrodach.