Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Kilka dni temu informowaliśmy o wyczerpanej puli karnetów na dziesięć wydarzeń Malta Festival Poznań. Cieszymy się, że karnety spotkały się z tak dużym zainteresowaniem i po licznych pytaniach o możliwość zakupu karnetu wprowadziliśmy dodatkową pulę. Karnet w cenie 60 zł obejmuje pięć wydarzeń wybranych z programu Idiom Nowy Ład Światowy oraz zagranicznych spektakli zrealizowanych w ramach programu House On Fire.

Ponadto posiadacz karnetu może odebrać po jednej wejściówce na operę Czarodziejska góra i instalację/koncert Doktor Faustus, spektakl Summit_2.0 a także na wydarzenia Generatora Malta, na które obowiązują wejściówki. Karnety są dostępne na www.malta-festival.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży eBilet (m. in. w salonach sieci Empik). 

Od dziś w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka 44 dostępne są także bezpłatne wejściówki na wydarzenia Cold Comfort, Pomnik człowieka normalnego, Warsztat ze spaceru, Pozterdam/Amzna.

Liczba karnetów, wejściówek i bezpłatnych wejściówek jest ograniczona i będą one wydawane według kolejności zgłoszeń.