Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Zapowiada nam się gorący, jak na maj przystało, tydzień w Ogrodzie Wilda tworzonym przez mieszkańców dzielnicy oraz przy wsparciu Generatora Malta. W zeszłym tygodniu pogoda pokrzyżowała nam plany, co i tak nie przestraszyło najwytrwalszych. Mimo wszystko zrobiliśmy mniej, niż byśmy chcieli i w tym tygodniu będziemy kończyć założone prace m. in. sadzenie ziemniaków. Zapraszamy amatorów prac ciężkich i poważnych. We wtorek temperatura ma sięgnąć 30 stopni, więc powinna zadowolić maruderów. Widzimy się o 17:00.

O tej samej godzinie dzieci będą kontynuować prace nad scenariuszem filmu. Grupa jest jak najbardziej otwarta na nowe osoby i świeże spojrzenie na projekt. Zapraszamy z mniejszymi i większymi filmowcami do Ogrodu.

W czwartek od 11:00 do 12:00 szkoła przy Prądzyńskiego zrobi nam cyrk w Ogrodzie. Symbolicznie rozpoczną współpracę z Ogrodem Wilda w swojej nowej klasie na świeżym powietrzu. Pod okiem pani Anity Garsztki dzieciaki będą opiekować się roślinami oraz realizować swoje i nauczycieli szalone pomysły.

Tego samego dnia, czyli 7 maja o 19:00 rozpoczniemy sezon koncertowy. Bisquit zatrzęsie wildecką murawą.Zadebiutował płytą "Inny Smak", za którą w 2006 r. otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii nowa twarz fonografii. Dwa lata później wydał kolejną płytę pt. "Pytania". Obie płyty ukazały się nakładem wytwórni Kayax. Ostatnim długogrającym wydawnictwem zespołu jest "Lilly" z 2014 r. Single z tej płyty, "Kino" i "Wielki mały człowiek" dotarły do czołowej dziesiątki listy przebojów radiowej Trójki. Więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem:

Dołącz do wydarzenia na FB!

Myślicie, że to koniec?
W sobotę pierwszy w tym sezonie piknik. Wraz ze studentami kierunków projektowych z Mood For Wood porozmawiamy o ogrodowych potrzebach i poznamy się bliżej. Zaprojektują oni elementy małej architektury dla naszego Ogrodu. Własne wypieki i inne smakołyki mile widziane. Zapraszamy od 18:00.

Przyjdź na piknik i zobacz, co na FB się dzieje! 

Tydzień debiutów w Ogrodzie Wilda. Wpisujcie w kalendarze. Niech każdy wybierze coś dla siebie, a nawet można po dwa ;)) Liczymy na Was, rozpuszczajcie wici, zapraszajcie znajomych i do zobaczenia!