Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Galeria

Nadchodzący weekend na placu Wolności zdominuje muzyka. W piątek o godz. 20.00 perkusista i improwizator Adam Gołębiewski wykona utwory z solowego albumu Pool North, zrealizowane na automacie perkusyjnym. Koncert odbędzie się w nietypowej, industrialnej przestrzeni – na podziemnym parkingu pod placem Wolności.

W zupełnie inne muzyczne rejony przeniesie nas Fiordmoss – elektropopowy kwartet z czeskiego Brna. Zespół powstał w niecodziennych okolicznościach, po tym jak w pożarze spłonęła gitara Petry i kolekcja winyli Romana. Muzycy uznali to za dobry impuls do rozpoczęcia działania twórczego na własną rękę. W ich muzyce – delikatnym głosie Petry i eksperymentach z syntezatorami, podejmowanymi przez Romana – pobrzmiewają echa trip-hopowe i ambientowe. Zespół wystąpi na muzycznej scenie na placu Wolności o godz. 21.30. 

W sobotni wieczór, o godz. 21.30 rozpocznie się koncert warszawskiego duetu Rubber Dots. Ich muzykę wyróżniają mierówne bity, przestery i brudne elektroniczne brzmienia, które łączą się z subtelnym wokalem. Po koncertach w piątek i sobotę zapraszamy na Silent Disco – zabawa potrwa do świtu! Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.