Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Centrum Praktyk Edukacyjnych przy Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Fundacja Malta oraz Fundacja Międzymiastowa zapraszają animatorów i edukatorów kulturowych, nauczycieli oraz pracowników instytucji kultury, działających w Poznaniu i powiecie poznańskim, do udziału w Edukacyjnej giełdzie projektów, pomysłów i potrzeb. Pokaż się!, która odbędzie się 5 i 6 listopada 2015 roku w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w powiecie.

Celem giełdy jest promocja i wsparcie lokalnych inicjatyw z zakresu edukacji kulturowej, a przede wszystkim inicjowanie nowych sieci współpracy międzysektorowej.

Zachęcamy także do udziału w panelach dyskusyjnych z zakresu edukacji kulturowej oraz w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów (m.in. z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę" czy Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty"). Gośćmi specjalnymi Pokaż się! będą eksperci zajmujący się m.in. dofinansowaniami, prawem autorskim czy realizacją projektów animacyjnych, którzy udzielą porad w ramach otwartych stolików eksperckich.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Nabór do udziału w Edukacyjnej giełdzie projektów, pomysłów i potrzeb trwa do 25 października. Pobierz formularz aplikacyjny na giełdę oraz na warsztaty i wyślij na adres zapisy@cpe.poznan.pl