Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Gościem debaty „Partner czy płatnik?” w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w piątek, 9 października, o godz. 18:00, będzie Michał Merczyński, dyrektor Malta Festival Poznań. Spotkanie jest kolejną z serii debat poświęconych polityce teatralnej współorganizowanych z Biurem Kultury Urzędu Miasta st. Warszawy. Tematem będzie sponsoring i partnerstwo w obszarze instytucji kultury. Gościem specjalnym spotkania będzie Julia Rowntree, założycielka i współzarządzająca organizacji artystycznej Clayground Collective z Londynu, która tego samego dnia w IT przeprowadzi warsztat dotyczący m.in. pozyskiwania funduszy jako elementu procesu kreatywnego. Głos zabiorą także badaczka polityk teatralnych Kamila Lewandowska oraz Tomasz Karolak. Debatę poprowadzi: Anna Galas-Kosil i Paweł Płoski.

Małgorzatę Mikołajczak, zastępcę dyrektora, oraz Katarzynę Tórz, programerkę festiwalu, spotkać będzie można 9 i 10 października na konferencji networkingowej Get-Together of the Independent Performing Arts Industry 2015 w Berlinie. W zeszłym roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 500 reprezentantów instytucji kultury z Europy. Konferencja składa się z panelów dyskusyjnych, warsztatów, prezentacji i nieformalnych spotkań.

Więcej informacji: www.instytut-teatralny.pl

www.pap-berlin.de/en