Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski

Młodzi poznańscy animatorzy kultury będą prezentować swoje projekty w piątek 19 czerwca od godz. 14.00 na placu Wolności. Podczas Strefy wrzenia rozmawiać będziemy o budowaniu koalicji wokół działań artystyczno-społecznych, tworzeniu sieci wymiany doświadczeń. O godz. 17.30 o problemach młodej kultury w Poznaniu dyskutować będą m.in. Kolektyw 1A, Dzielnico, Stowarzyszenie Kolektyw Kąpielisko, Stowarzyszenie City Inside Art i Stowarzyszenie Ulepsz Poznań. Wstęp na prezentację projektów oraz debatę jest wolny.

Strefa Wrzenia jest wspólną inicjatywą Centrum Praktyk Edukacyjnych przy CK ZAMEK, Fundacji Malta i Fundacji Międzymiastowej.

Młodzi architekci wezmą udział w trzeciej odsłonie warsztatów projektowych Park(ing) Day, która odbędzie się w piątek 26 czerwca o godz. 11.00 na placu Wolności. Warsztaty poprowadzą pracownie architektoniczne: Mili Młodzi Ludzie, Mateusz Zwierzycki, PL.architekci oraz Prosto Architekci. Jury wybierze zwycięski projekt, który zostanie zrealizowany we wrześniu 2015 roku podczas światowego Park(ing) Day. Zgłoszenia na adres warsztatysarp@gmail.com przyjmujemy tylko do 21 czerwca godz. 18.00.