Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Fot. A. Deniau
GaleriaFot. A. Deniau

Już dziś, 27 czerwca o godz. 22:00 Michael Nyman razem ze swoim zespołem wystąpi na otwartym, bezpłatnym koncercie na Malcie i nad Maltą.

W programie pierwsze w Polsce wykonanie programu War Work: 8 song with Film, któremu będzie towarzyszyć projekcja filmu z archiwalnymi nagraniami z I wojny światowej, oraz ulubione kompozycje muzyki filmowej Michaela Nymana. Usłyszymy utwory znane z takich obrazów w reżyserii Petera Greenawaya, jak Kontrakt rysownika, Zet i dwa zera czy Making a Splash.

Muzyki filmowej będzie można słuchać na wygodnych leżakach, które zapewnia sponsor festiwalu ENEA. Jedzenie serwować będą poznańskie food tracki. 

Tereny wokół jeziora Malta były przez ostatnie ćwierćwiecze miejscem niezapomnianych maltańskich spektakli plenerowych, happeningów i koncertów. Spotkajmy się wszyscy ponownie przy mecie toru regatowego, żeby wspólnie świętować festiwalowe urodziny!