Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Generator Malta
Galeriafot. Generator Malta

W poniedziałek o 19.00 poznamy wyniki prac projektowych studentów z Mood For Wood. Zeszłotygodniowy piknik pomógł studentom zrozumieć potrzeby ogrodów społecznościowych, na spotkaniu studenci zaprezentują swoje projekty. O co wzbogaci się Ogród? Już nie możemy się doczekać.

Tradycyjnie we wtorek spotkamy się ogrodniczo - przygotujemy drewniane skrzynie na szkolne, podwyższone grządki. Staną pod ścianą w Ogrodzie i będą służyć najmłodszym do uprawy warzyw. Szkoła działa pod okiem pani Anity Garsztki nauczycielki ze szkoły przy Prądzyńskiego.

W trakcie Wolno Dzieciom we wtorek o 17:00 będzie dalej powstawał film. Ostatnio najmłodsi zadały pytania prawie połowie dzielnicy, a ich wywiady zostały zarejestrowane. Co wymyślą tym razem?

W czwartek o 18.30 dowiecie się jak zrobić tuning własnego roweru. Rowerownia z Rozbratu przeprowadzi warsztaty dla rowerzystów. Pokażą jak naprawić przerzutki, podkręcić hamulce czy doprowadzić rower do ładu po sezonie zimowym. 

Więcej o naszych działaniach na FB!