Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

mat. organizatora
Galeriamat. organizatora

Malta Festival Poznań włącza się w 16. PKO Poznań Maraton, wielkie święto biegaczy, które startuje już 11 października. Na medalu maratonu swoje odbicie znalazła 25-letnia historia festiwalu Malta. W najbliższą niedzielę maratończycy i ich rodziny zapraszamy do strefy, w której każdy będzie mógł wygodnie położyć się na wielkich, trawiastych poduchach. Zielona strefa Malta Festival Poznań będzie miejscem relaksu i zabawy dla biegaczy i rodzin na Runners Party.

Zaprojektowane przez poznańską pracownię Atelier Starzak Strebicki poduchy były ulubionym miejscem wypoczynku poznaniaków podczas czerwcowego Malta Festival Poznań na placu Wolności a następnie stały się elementem letniej aranżacji dziedzińca Urzędu Miasta Poznania.

Wypoczywające na poduchach rodziny będą mogły skorzystać z maltańskiej biblioteczki i wypożyczalni zabawek oraz obejrzeć zdjęcia z 25 lat festiwalu. Podczas Runners Party, każdy będzie miał okazję, żeby wygrać festiwalowe gadżety a nagrodami specjalnymi będą karnety na Malta Festival Poznań 2016. Karnety na przyszłoroczny festiwal zostaną także wręczone zwycięzcom oraz pierwszej poznaniance i poznaniakowi 16. PKO Poznań Maratonu.