Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Galeria

W sierpniu w Ogrodzie Łazarz będziemy podczas warsztatów będziemy wspólnie pracować nad odzyskanymi materiałami i żywnością. Jak zamienić natki marchewki, pietruszki czy selera w zielone pasty, dipy, pesto? Dowiemy się podczas warsztatów kulinarnych w piątek, 10 sierpnia, o godz. 18:00.

Dzieci skonstruują natomiast własne aparaty otworkowe, zaprojektują etui z nieużywanych ubrań, wykonają czarno-białe fotografie oraz nauczą się, jak je samodzielnie wywołać. Ogrodowa odsłona cyklu warsztatów dla dzieci i rodzin Potworki na Łazarzu odbędzie się w sobotę, 22 sierpnia, o godz. 11:00.

W ramach Klubu Niewidzialnej Ręki powstanie dziecięca grupa, która będzie obserwować, naprawiać i dzielić się pomysłami na temat otaczającej ich przestrzeni miejskiej. Pierwsze warsztaty z cyklu odbędą się 20 sierpnia, o godz. 16.30. Spotkania Klubu w każdy kolejny czwartek, do końca września.

Tymczasem przez całe lato, do końca września w każdy wtorek w Ogrodzie Wildao godz. 17.00, trwają warsztaty z cyklu Wolno Dzieciom.

Wstęp na wszystkie warsztaty jest wolny!