Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Stary Browar od początku swojego istnienia jest jednym z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Poznania. Swoją siedzibę ma tu m.in. Fundacja Art Stations, której misją jest aktywowanie młodych ludzi poprzez sztukę. Marzenie o stworzeniu przestrzeni artystycznej refleksji i kreacji zdecydowało o położeniu szczególnego nacisku na zorganizowanie młodym twórcom tańca możliwości badawczych i produkcyjnych. W przeciągu 9 lat udało się zbudować i rozwinąć system wspierający rozwój najbardziej obiecujących, nie tylko polskich, choreografów.

W Starym Browarze sztuki performatywne nieustannie spotykają się ze sztukami wizualnymi, nie może być inaczej podczas tegorocznej Malty! 

Podczas festiwalu Malta 2015 w Starym Browarze zobaczymy odsłonę programu Stary Browar Nowy Taniec. Performatywno-taneczny program organizowany przez Art Station Foundation by Grażyna Kulczyk obchodzi dziesiątą rocznicę obecności na Malta Festival Poznań. Poza spektaklami tanecznymi będziemy mogli obejrzeć wystawę LET'S DANCE, której kuratorami są Joanna Leśnierowska, Tomasz Plata oraz Agnieszka Sosnowska.