Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Fundacja Malta
Galeriafot. Fundacja Malta

Po raz trzeci Malta Festival Poznań włączyła się w międzynarodową akcję Park(ing) Day, w ramach której mieszkańcy na całym świecie, w trzeci piątek września przekształcają miejsca parkingowe w przestrzeń przyjazną człowiekowi. 

18 września jedno miejsce na parkingu przy al. Marcinkowskiego zostało całkowicie w posiadanie mieszkańców. Na powierzchnię 12,5 metrów kwadratowych wprowadzili się Halszka i Hubert ze Studia Osobowości Teatru Porywacze Ciał pod opieką reżyserską Katarzyny Pawłowskiej (Teatr Porywacze Ciał). Po raz trzeci Malta Festival Poznań. Miejscem dwóch ostatnich edycji Park(ing) Day Poznań organizowanych przez festiwal Malta był parking przy pl. Kolegiackim – przestrzeń w sercu miasta, którą dotychczas zajmowały samochody. Cieszymy się, że zgodnie z planami, parking przy pl. Kolegiackim ma zamienić się w przyszłym roku w kameralne miejsce odpoczynku dla poznaniaków i turystów. W tym roku chcieliśmy zwrócić uwagę na parking przy skrzyżowaniu al. Marcinkowskiego i ul. 23 lutego.