Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Szanowni Państwo,
informujemy, że rozpoczęliśmy nabór wniosków akredytacyjnych na Malta Festival Poznań 2015.

Zainteresowanych dziennikarzy, fotoreporterów i ekipy telewizyjne prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.malta-festival.pl w zakładce DLA MEDIÓW/AKREDYTACJE i wybranie z programu wydarzeń, które chcieliby recenzować. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym wyjaśnione są zasady procesu akredytacyjnego. Termin składania wniosków upływa w piątek 29 maja. Odpowiedź na Państwa wniosek zostanie przesłana mailem na adres podany w formularzu rejestracyjnym w czwartek 4 czerwca.

---

Akredytacje branżowe są skierowane do przedstawicieli teatrów polskich i europejskich, grup teatralnych, przedstawicieli festiwali teatralnych z Polski i Europy oraz studentów szkół teatralnych i teatrologii.

Akredytacja branżowa na 25. Malta Festival Poznań w cenie 120 zł umożliwi obejrzenie 10 spektakli. Dodatkowo posiadacze akredytacji branżowej mogą odebrać pojedyncze bezpłatne wejściówki na operę „Czarodziejska góra”, instalację/koncert „Doktor Faustus” oraz spektakle „Summit_2.0” i „Kto się boi Siibilii Thompson”, a także otrzymają do 20% zniżki na zakup wydawnictw książkowych Fundacji Malta, magazyn i koszulkę festiwalową.

Szczegóły dotyczące zakupu i zasad obowiązujących posiadaczy akredytacji branżowej na: www.malta-festival.pl/pl/tickets/industry-accreditations.
 


Powrót do informacji prasowych