Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Pepijn Lutgerink
Galeriafot. Pepijn Lutgerink

Razem z holenderskim zespołem Schalbe poszukujemy entuzjastów teatru powyżej 14. roku życia, którzy stworzą tytułowy tłum w spektaklu Schwalbe is looking for crowds.

Siedmioosobowy zespół Schwalbe tworzą absolwenci sztuki mimu w Amsterdam College for the Arts. Jak mówią: „nie połączyła nas wspólna wizja teatru, tylko potrzeba kolektywnego działania”. Maltański spektakl bada paradoksy współczesnego swiata, w którym z jednej strony tłum zapewnia jednostce poczucie bezpieczeństwa, z drugiej – budzi w niej lęk.

Tłum, który stworzy Schwalbe dla Malta Festival Poznań, to liczący 100 osób zespół złożony zarówno z profesjonalnych członków zespołu, jak i z wolontariuszy. Żeby wystąpić na jednej scenie ze światowej klasy artystami niepotrzebne jest doświadczenie aktorskie ani żadne specjalne przygotowanie. Niezbędna jest minimalna kondycja fizyczna pozwalająca na kilkugodzinną aktywność ruchową na scenie, chęć i dyspozycyjność w terminie 18-21 czerwca. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: contact@malta-festival.pl.
 


Powrót do informacji prasowych