Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Alice Brazzit
Galeriafot. Alice Brazzit
 • Kobieta i mężczyzna ubrani tylko w starannie dopasowane koszule. Ręka w rękę zawijają mankiety, poprawiają kołnierzyki - drobne gesty dla zabicia wolno upływającego czasu. Stopniowo reagują na postępującą nieuchronną utratę równowagi próbując uniknąć upadku. Skąpany w delikatnym świetle ten subtelny i hipnotyzujący duet balansuje między realnością a abstrakcją. Przestrzeń sceny wypełniają zaklęcia, na które odpowiada ciało.

  Przy wsparciu programu Kreatywna Europa.

  Bilety oraz wejściówki dostępne w Punktach Informacyjnych Starego Browaru (ul. Półwiejska 42). 

 • Giorgia Nardin 


  W 2010 roku ukończyła Northern School of Contemporary Dance w Leeds (UK). Jest laureatka licznych nagród I stypendiów. Jej pierwsza praca - „Spic & Span”- stworzona razem z Francescą Foscarini I Marco D’Agostinem, została wyróżniona w ramach konkursu Premio Scenario 2011. Pierwsze solo, „Dolly”, finalistę konkursu Premio GD’A 2012, wyróżniono także podczas prestiżowego DNA/Roma Europa Festival i zaprezentowano na festiwalu w Edynburgu.

  Giorgia regularnie uczy tańca i jako tancerka pracuje dla innych choreografów (Sonia Brunelli, Igor & Moreno) biorąc jednocześnie udział w wielu europejskich projektach dla młodych choreografów (m.in. ChoreoToam Europe 2012; B Project wokół prac Hieronima Boscha; Performing Gender ).

  All dressed up with nowehere to go - jej pierwsza praca dla dwóch performerów- zdobyła nagrodę Premio Prospettiva Danza 2013, znalazła się w programie Włoskiej Platformy Tańca 2014 oraz z pierwsza lokata znalazła się na liście rekomendowanych przez sieć Aerwaves najciekawszych spektakli 2014 roku.
   

 • Choreografia: Giorgia Nardin
  Występują: Marco D'Agostin, Sara Leghissa
  Research: Amy Bell, Marco D'agostin, Sara Leghissa, Giorgia Nardin
  Dźwięk: Luca Scapellato
  Światło: Matteo Fantoni
  Kostiumy: Edda Binotto