Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Dima Mykytenko
Galeriafot. Dima Mykytenko
 • [1886:1968] Marcel Duchamp powiedział: Artyści jutra zejdą do podziemia.
  [11:44:40] Rusin Błażej: Zapraszamy na city scouting po poznańskim podziemiu.
  [11:46:04] Rusin Błażej: Podziemiu urbanistycznym, historycznym, przyrodniczym.
  [11:46:16] Dima Mykytenko: Ale także artystycznym.
  [11:52:25] Dima Mykytenko: Wyprawa na własną odpowiedzialność.
  [11:52:35] Karolina Kubik: Pod okiem specjalistów.
   

  17.06, 18:00 - dyskusja
  prowadzenie: Karolina Kubik

  19.06, 18:00 - wycieczka rowerowa
  zapisy na wycieczkę podczas dyskusji

 • Błażej Patryk Rusin

  Urodzony w 1988 roku w Bielsku Podlaskim. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, wydziału grafiki projektowej i malarstwa. Od 2000 roku maluje na ulicy. W swoich pracach łączy postgraffiti ze sztukami pięknymi. Element naturalny z urbanistyczny. Dziki z ludzkim.
  www.rusinblazej.com

  Dima Mykytenko

  Urodzony w 1987 roku w Wolodymyr-Wolynski. Żyje i pracuje w Łucku, Ukraina. Skończył LNTU (Łucki Narodowy Uniwersytet Techniczny), wydział grafiki. Maluje w przestrzeniach publicznych od 2004. W 2009 dołączył do "Black Circle" (coroczny, międzynarodowy festiwal sztuki). Obecnie zaangażowany w działalność grup artystycznych i własne projekty związane z malarstwem na ścianach oraz sztuką wizualną.
  www.cargocollective.com

  Karolina Kubik

  Urodzona w 1984 roku. Córka Bogumiły, siostra Katarzyny, wnuczka Ireny i Czesławy, artystka wizualna, performerka, poetka; poprzez subiektywne odczuwanie historii zarówno w planie przeżyć indywidualnych, jak i zbiorowych, próbuje łączyć niewyrażalne z formami dialogicznymi oraz praktyką demokratyzowania sztuki. Analizuje oś pomiędzy ludzkim ciałem a geopolityką. Istotnym elementem jej działań jest czas oraz sytuacje żenujące. Brała udział w projektach, wystawach grupowych i festiwalach performance art w Polsce i za granicą. Pochodzi z Zelowa i Kropiwnicy. Mieszka i pracuje w Poznaniu.