Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. materiały prasowe
Galeriafot. materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach 9. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych SZTUKA SZUKA MALUCHA.

  Festiwal organizowany jest przez Art Fraction Foundation w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu sztuki dla najnajmłodszych w Polsce i pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha. Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Tegoroczna, dziewiąta edycja, realizowana będzie w ramach międzynarodowego projektu "Small size, performing arts for early years" (program: Kreatywna Europa). 

  BAJKOWANIE
  Patryk Zakrocki

  Dawno, dawno temu na drzwiach dziecinnego pokoju zawieszało się prześcieradło. Potem gasiło się światło i wyświetlało bajki narysowane na kliszy filmowej. Magiczne pokrętełko pozwalało przewijać kolejne klatki i poznawać losy bohaterów. Kto to pamięta? Pewnie tylko Babcie i Dziadkowie. Ale co tam! Sami poczujecie, jak to działa. Tata Kaliny i Stefana zabierze nas bowiem do takiego mini kina retro i na nowo opowie dawne bajki, przyprawiając je na żywo różnymi dźwiękami.

  www.patrykzakrocki.com
  www.sztukaszukamalucha.pl

  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Poznania.