Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. materiały prasowe
Galeriafot. materiały prasowe
 • Koncert przeplatany zabawą dla dzieci w wieku od 2 lat. Oparty na 10-ciu autorskich piosenkach Studia Teatralnego Blum.

  Blumowe Piosenki są pretekstem do wspólnej zabawy, ale też są wprowadzeniem dzieci w świat dźwięków i świat teatru. Mające formę koncertu przedstawienie oparte jest na piosenkach, które powstawały przez kolejne lata naszej „zabawy w teatr”. „Powyjmowane” z przedstawień teatralnych zyskały nową formę i jakość. Wzbogacone o nową oprawę dźwiękową, jaką nadał im swoimi wspaniałymi aranżacjami Jarek Kordaczuk są świetną bazą do dźwiękowo – ruchowych zabaw z widownią.

  Scenariusz, reżyseria i wykonanie: Katarzyna Pawłowska i Lucyna Winkel
  Piosenki (teksty i melodie): Lucyna Winkel-Sobczak
  Aranżacje muzyczne piosenek: Jarosław Kordaczuk

 • Studio Teatralne BLUM

  zostało założone w Poznaniu przez Lucynę Winkel-Sobczak i Artura Szycha w roku 2003 jako pierwszy zawodowy teatr dla dzieci naj-najmłodszych. W trakcie dziesięciu lat działalności Studio Teatralne BLUM stworzyło kilkanaście autorskich spektakli w tym również spektakle plenerowe. Wiele z nich zdobyło nagrody i wyróżnienia na licznych festiwalach w kraju i za granicą.

  Pierwszy polski spektakl dla dzieci w wieku 0-3 lat pt. „Co to?” nagrodzony na festiwalu Korczakowskim w Warszawie, reprezentował Polskę m.in. na największym na świecie festiwalu teatrów „Small Size - Visioni di futuro visioni di teatro” w Bolonii.

  Wśród najbardziej prestiżowych grantów znalazła się Nagroda Specjalna Ministra Kultury (2014) za wybitne osiągnięcia w dziedzinie teatru dla dzieci oraz Atest Korczak. Spektakle grane były m.in. w Lizbonie (Portugalia) , Moskwie (Rosja), Wilnie (Litwa), Bolonii (Włochy), Umea (Szwecja), Nancy (Francja), Hanowerze (Niemcy), Newry (Irlandia), Frankfurcie (Niemcy).