Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Yair Meyuhas
Galeriafot. Yair Meyuhas
  • Z czego składa się JA? Solo Body Roots egzaminuje obrazy i różnorakie reprezentacje mojej rodziny oraz to, w jaki sposób przejawiają się one w moim własnym ciele i umyśle. Posługując się maskami portretującymi poszczególnych członków rodziny eksploruje obrazy ich we mnie wierząc jednocześnie, że osobiste jest zawsze polityczne. Spektakl podejmuje zagadnienia intersubiektywności postrzegającej każdego z nas jako konstrukt kontekstu i relacji naszego JA z innymi. 

    Spektakl w ramach Polish-Israeli Choreographic Exchange.

    Bilety oraz wejściówki dostępne w Punktach Informacyjnych Starego Browaru (ul. Półwiejska 42). 

  • Shira Eviatar

    Urodzona w 1986 roku w Tel Avivie. Izraelska aktorka, tancerka, choreografka. Jako tancerka i aktorka zadebiutowała w 2010 roku w spektaklu Cat, jako choreografka natomiast, dwa lata później w pracy Birth-Mark. Obecnie uczestniczy w choreograficznym projekcie Kelim - Body for choreographic work and research, prowadzonym przez Anat Danieli, gdzie ma okazję brać udział w warsztatach gościnnych z takimi artystami jak Meg Stuart, Philipp Gehmacher, Daniel Landau.

  • Idea: Shira Eviatar