Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • ZAPISZ

  Było/Jest/Będzie to seria działań twórczych o placu Wolności. Uczestnicy warsztatów będą dokonywać interpretacji architektury tego miejsca, jego oświetlenia, brył, form, kompozycji, proporcji, może nawet lokalnej społeczności i jej relacji z tą przestrzenią. Projektować będą posługując się wyobraźnią, kreatywnością odgadując jaki kiedyś był plac Wolności, jaki ciągle kryje w sobie potencjał, a także jakim może się stać.

  Odbiorcy: dzieci w wieku 7-12 lat.

  13.06.2015, godz. 16.00-17.00 Było

  Spotkanie będzie działaniem opartym i na kreatywnej interpretacji zadania warsztatowego. Zadanie to będzie miało charakter konstrukcyjno- projektowy i będzie dotyczyło Placu Wolności w aspekcie historyczny.

  Prowadzenie: Natalia Olejnik i Maciej Jędrzejczak

  20.06.2015, godz. 16.00-17.00 Jest

  Warsztat swym zadaniem będzie nawiązywać do aktualnej "kondycji" Placu Wolności i stanowić będzie indywidualną wypowiedź młodego pokolenia w kontekście przyległej architektury i jej składowych takich jak: oświetlenie, bryła, forma, kompozycja, proporcje itd.

  27.06.2015, godz. 16.00-17.00 Będzie

  Zadanie warsztatu nawiązywać będzie do symbolicznych koncepcji przyszłości Placu Wolności. Uczestnicy będą mogli zaproponować przyszłą wizję Placu Wolności. Każdy z warsztatów będzie oparty na zestawieniach dwóch realności: zastanej i naddanej.

 • Młody Uniwersytet Artystyczny

  Młody Uniwersytet Artystyczny zajmuje się projektowaniem i przeprowadzaniem warsztatów twórczych dla dzieci i młodzieży.

  mua.uap.edu.pl

  www.facebook.com/muauap

  DR MAGDALENA PARNASOW - KUJAWA AD. UAP
  Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz litografią. Jako koordynator, opiekun merytoryczny i jako osoba prowadząca brała udział w licznych działaniach warsztatowych dla dzieci, młodzieży, a także dla osób dorosłych pochodzących z różnych grup społecznych. Prowadzi Pracownię Warsztatów, projektów twórczych i edukacyjnych.

  MGR KAROLINA JANIKOWSKA
  Ukończyła studia na Wydziale Edukacji Artystycznej i Intermediach w UAP (2014). Zajmuje się warsztatami twórczymi, rzeźbą i wideo- artem.

  NATALIA KOŁACZ
  Studentka studiów drugiego stopnia na Wydziale Edukacji Artystycznej w UAP. Bierze udział w organizacji projektów i działań twórczych, zajmuje się malarstwem i grafiką projektową.

  ZUZANNA BARTCZAK
  Studentka studiów drugiego stopnia na Wydziale Edukacji Artystycznej w UAP. Zajmuje się grafiką i fotografią.

  MGR JOANNA GROCHULSKA
  Absolwentka Wydziału Edukacji Artystycznej w UAP (2014), studentka Architektury Wnętrz, zajmuje się projektowaniem wnętrz i odnawianiem mebli.

  ALEKSANDRA GRZEGOREK
  Studentka studiów drugiego stopnia na Wydziale Edukacji Artystycznej w UAP. Działa i współtworzy projekty artystyczne w Poznaniu i Łowiczu, zajmuje się grafiką projektową i podróżami.

  MATEUSZ PIETROWSKI
  Student studiów drugiego stopnia na Wydziale Malarstwa w Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Przygotowuje i prowadzi warsztaty twórcze oraz zajęcia z malarstwa.