Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. materiały organizatora
Galeriafot. materiały organizatora
  • Wolno dzieciom w Ogród Łazarz - czyli warsztaty dla wszystkich, którzy czują się jak dzieci.

    "Już za parę chwil, za chwil parę..." rozpoczyna się wielkie święto dzielnicy: Dni Łazarza. A jakie święto mamy 1 czerwca? O tym świetnie wiedzą ci, którzy mają w sobie dużo dziecięcej energii, więc na pewno my, nie zamierzamy o tym zapomnieć!

    Dlatego w Międzynarodowy Dzień Dziecka zapraszamy małych odkrywców do wspólnego budowania wielkoformatowej makiety Łazarza z materiałów recyklingowych.
    Stworzymy idealną dzielnicę, którą zaprojektują i wykonają jej najmłodsi mieszkańcy.

    Także dla "starszych" i "najstarszych" nie zabraknie atrakcji: świeżo wyciskane soki, projektowanie etykiet i tworzenie owocowych eksperymentów smakowych. To tylko fragment aktywności, które pozwolą nam choć na chwilę poczuć się jak dzieci.