Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Joanna Milcarz
Galeriafot. Joanna Milcarz
  • Retro szaleństwo dostępne dla każego, czyli tańczymy swing! Zaprszamy na bezpłatne warsztaty pod kierownictwem Swing Craze. Urok tańca zwanego fachowo Lindy Hop polega zarówno na dynamicznych figurach, jak i możliwości wykonania ich przez każdego - niezależnie od wieku i kondycji. Mamy szczęście, że w Poznaniu znaleźli się pasjonaci, którzy zarażają swingiem w zaskakująco szybkim tempie. Mówimy z autopsji - nas już kupili.

    UWAGA! Przywracamy blask minionych lat, w związku z powyższym rozkloszowane spódnice i muchy mile widziane. Tańczymy w parach, więc nie zapomnijcie wziąć ze sobą przyjaciół, partnerów, rodziców. Jeśli nie macie z kim przyjść, wpadajcie tańczyć z nami. tj. - z zespołem Generatora.

    PS. duża część naszego żeńskiego zespołu nie ma partnera (do tańca), a ostatnio zakochała się w swingu. Pomóżcie się nam szkolić, chodźcie do pary!

  • SWING CRAZE

    To grupa entuzjastów i propagatorów tańca Lindy Hop i stylizacji retro sięgających swoją historią do lat 30 XX wieku. Członkowie grupy połączeni pasją organizują potańcówki i warsztaty przyciągające wszystkich, niezależnie od wieku.

    www.swingcraze.pl