Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. materiały prasowe
Galeriafot. materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach 9. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych SZTUKA SZUKA MALUCHA.

  Festiwal organizowany jest przez Art Fraction Foundation w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu sztuki dla najnajmłodszych w Polsce i pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha. Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Tegoroczna, dziewiąta edycja, realizowana będzie w ramach międzynarodowego projektu "Small size, performing arts for early years" (program: Kreatywna Europa).
   

  LALA
  Rafineria Cukru

  Warsztaty z Rafinerią Cukru to czas na stworzenie własnej zabawki, ale również na bliskie spotkanie z kolorami i fakturami. Szeroki wybór tkanin, dodatków krawieckich - wstążek, tasiemek, guzików i koralików rozbudza wyobraźnię oraz podpowiada możliwości wykonania pomysłów. To czas radosnej zabawy z wyobraźnią, a przy okazji nauka podejmowania decyzji oraz zdobywanie umiejętności realizowania tematu od pomysłu do efektu końcowego.


  www.rafineria-cukru.pl
  w
  ww.sztukaszukamalucha.pl

  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Poznania.