Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Piotr Delimata
Galeriafot. Piotr Delimata
  • Lustraudiacja jest dyskretnym zaburzeniem społeczno-dźwiękowym, podczas którego treść będzie polować na odbiorcę, a nie odbiorca na treść. Poprzez interakcję z audialnymi zdarzeniami i przedmiotami na i wokół placu Wolności artyści dźwiękowi ustanowią rodzaj muzycznego krzywego zwierciadła, w którym owe zdarzenia i przedmioty mają szansę odnaleźć swoje zdeformowane oblicze.

  • Karolina Ossowska 

    Jest skrzypaczką, absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, ale jej zainteresowania muzyczne wykraczają daleko poza klasyczne wykształcenie, oprócz wykonywania z powodzeniem muzyki skomponowanej między średniowieczem a współczesnością, zajmuje się również muzyką improwizowaną a także łączeniem dźwięków staroświeckiego akustycznego instrumentu z dobrodziejstwami współczesnej elektroniki. 

    Jeff Gburek 

    Amerykański kompozytor, gitarzysta, improwizator, field-recordingowy rejestrator, poeta i podróżnik. Specjalista od preparowania analogowych instrumentów, manipulowania elektronicznymi zabawkami i łączenia ich muzycznych emanacji w spójną dźwiękową fakturę. Ukończył literaturę piękną na New College of California, a także filologię włoską i historię sztuki we Florencji. Publikował w wielu czasopismach literackich m.in "Sulfur", "Resisters", "American Book Review". Prowadzi własną wytwórnię Orphan Sound, której nakładem ukazały się albumy “The Watermark” i “A Million Voices Still Talking (Minus One)”