Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Georg-Büchner-Gymnasium
GaleriaGeorg-Büchner-Gymnasium
 • CAUGHT IN BETWEEN LIFE AND DEATH / Georg-Büchner-Gymnasium

  Kathrine ma 16 lat, depresję i myśli samobójcze. Jej matka zmarła kilka lat temu, a ojciec pracuje zbyt dużo, by skonfrontować się z córką. W jej głowie toczy się walka: Radość boi się innych ludzi, Smutek i Gniew chcą przejąć władzę nad myśleniem, a Szaleństwo i Strach potrafią się zjednoczyć, by wszystko obalić. Dziewczyna sama musi poradzić sobie z emocjami. Jak to zrobić? Czy jej się uda?

  MIĘDZY NAMI / Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi

  Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy? Dlaczego na świecie jest zło? Te pytania stanowiły inspirację dla młodzieży z grupy Teatrynek. Spektakl to wizja nowego początku – odradzającej się Ziemi. Idylla na nowej Ziemi nie trwa jednak długo. Człowiek, więzień własnych emocji, doprowadza świat do ruiny, znowu zaczynają w nim dominować chaos i destrukcja. Samotność, brak miłości i spokoju, nienawiść i obojętność sprawiają, że świat staje się mroczny i ponury.

  TRADING PLACES / British International School of Cracow

  Wszędzie na świecie istnieją targi. Wydają się przynależeć do określonego miejsca, ale przecież ludzie i sprzedawane przez nich produkty pochodzą z różnych obszarów. Każdy wnosi też na targ swój mały świat zbudowany z innej ambicji, innego gniewu, innego smutku i nadziei. Ukryte historie kupujących i sprzedających tworzą specyficzną, tętniącą życiem atmosferę. Świętujmy ją!