Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
GaleriaGimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
 • SPOJRZENIE / Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego, Nowy Tomyśl 

  Spójrz. Jeśli nie zrobiłeś tego wczoraj, zrób to dziś. Nigdy nie jest za późno. Zajrzyj komuś głęboko w oczy, a dotkniesz jego duszy. Na zeszłorocznej edycji Młoda Malta, grupa 8 Minutes pokazał multimedialny spektakl zatytułowany W barwach (In colour).

  FAIR ENOUGH / Saint Roch’s Secondary School 

  Ten krótki spektakl opowiada historię nastolatki z miasteczka High Rise [wysoki wzrost]. Jej nadużywający alkoholu ojczym stosuje wobec dziewczyny i jej matki przemoc. Rodzinna awantura kończy się interwencją policji. Jak nastolatka rozwiąże swoje rodzinne problemy?

  KPOP / British International School of Wrocław 

  Pięć tancerek opowiada za pomocą Kpop, czyli koreańskiej fomy muzyki pop, historię pewnej dziewczyny. Elementy tradycyjnego koreańskiego tańca mieszają się z tańcem charakterystycznym dla zachodnich teledysków muzycznych, zachodnia idea miłości – z tradycyjnymi oczekiwaniami zawartymi w słowach piosenek. Układ choreograficzny, zbudowany z serii występów solo, jest niezwykle matematyczny, ale ruchy ciała tancerzy oddają emocje i słowa piosenek.