Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. materiały prasowe
Galeriafot. materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach 9. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych SZTUKA SZUKA MALUCHA.

  Festiwal organizowany jest przez Art Fraction Foundation w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu sztuki dla najnajmłodszych w Polsce i pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha. Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Tegoroczna, dziewiąta edycja, realizowana będzie w ramach międzynarodowego projektu "Small size, performing arts for early years" (program: Kreatywna Europa).

  PAJĘCZYNA 
  Warsztaty Agaty

  Wesoły happening dla dzieci i dorosłych z wykorzystaniem włóczek i elastycznych linek, polegający na wspólnym, spontanicznym tworzeniu kolorowej pajęczyny - sieci pozytywnych powiązań, oraz nadawaniu jej różnych kształtów i rozmiarów, a może nawet znaczeń. Będziemy sprawdzać różnorodne możliwości motania, ułożenia, możliwości przekształcania takiej pajęczyny i nadawania jej naszym ruchem radosnego życia. Będziemy się przy tym trochę plątać w nitki i zwoje i sprawdzać, czy takie zaplątanie jest dla nas fajne czy może wcale nie.

  www.sztukaszukamalucha.pl

  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Poznania.