Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Galeria
  • 18 września jedno miejsce na parkingu przy al. Marcinkowskiego przekażemy całkowicie w posiadanie mieszkańców. Na powierzchnię 12,5 metrów kwadratowych wprowadzą się Halszka i Hubert. Po raz trzeci Malta Festival Poznań włącza się w międzynarodową akcję Park(ing) Day, w ramach której mieszkańcy na całym świecie, w trzeci piątek września przekształcają miejsca parkingowe w przestrzeń przyjazną człowiekowi.

    Od godz. 11:00 do 16:00 na miejscu parkingowym zamieszkają aktorzy Hubert Kożuchowski i Halszka Różalska ze Studia Osobowości Teatru Porywacze Ciał w Poznaniu pod opieką reżyserską Katarzyny Pawłowskiej. Jak to w mieszkaniu bywa, będą dyskutować o życiu, robić porządki w szafie, spierać się o kanał telewizyjny, zamiatać pod dywan, pielić ogródek, gotować i oczywiście przyjmować gości.

    Miejscem dwóch ostatnich edycji Park(ing) Day Poznań organizowanych przez festiwal Malta był parking przy pl. Kolegiackim – przestrzeń w sercu miasta, którą dotychczas zajmowały samochody. Cieszymy się, że zgodnie z planami, parking przy pl. Kolegiackim ma zamienić się w przyszłym roku w kameralne miejsce odpoczynku dla poznaniaków i turystów. W tym roku chcemy zwrócić uwagę na parking przy skrzyżowaniu al. Marcinkowskiego i ul. 23 lutego.

    Akcja jest otwarta a rozwój wydarzeń w domu Huberta i Halszki moderować będą reakcje widzów. Sprawdźmy, ile osób zmieści się na 12,5 metrach kwadratowych. Dla porównania – samochód tylko jeden. Zapraszamy do włączenia się w akcję i na herbatę!

    Dołącz do wydarzenia na FB!