Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

źródło: www.io9.com
Galeriaźródło: www.io9.com
  • Cykl warsztatów wokół krajobrazu dźwiękowego, z którymi mieszkańcy Łazarza obcują na codzień. Słuch to bardzo wrażliwy i wyraźnie eksplorowany zmysł w miejskim środowisku, dlatego też jednym z głównych celów zajęć, będzie spotkanie najmłodszych z akustycznym pejzażem łazarskiej okolicy. Podczas spacerów uczestnicy zapoznają się z historią odwiedzanych miejsc oraz uzyskają wskazówki dotyczące korzystania ze sprzętu do nagrywania i przetwarzania odnalezionych dźwięków.

     

    Hubert Wińczyk

    Artysta dźwiękowy, performer. Absolwent intermediów na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Od 2006 roku prowadzi przedsięwzięcie Urinatorium w którym nagrywa i przetwarza odpady audialne. Interesują go akustyczne odpadki i proces przemiany, alternatywne źródła dźwięku, manipulacje skojarzeniami, field recording, noise, rytualny trans. Razem z fundacją Fabryka UTU prowadzi warsztaty dźwiękowe. Jest członkiem zespołów WW DUO, Revue svazu českých architektů. Występuje z żoną Moniką Wińczyk w performerskiej grupie „Monster Hurricane Wihajster”.