Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Arek Dobień
Galeriafot. Arek Dobień
 • Czas wyjść na parkiet! Po dwóch sobotnich warsztatach dajemy popis. Każdy, kto lubi się pobujać i potuptać w rytmie jazzu jest mile widziany. Jeśli nie udało się wpaść na wcześniejsze zajęcia, to nie problem. A kto tańczyć nie lubi, to proponujemy delicje dla ucha. Finałowa potańcówka zostanie uświetniona muzyką zespołem ZIGZAG PARADISE, od niedawna gra jazz akustyczny z lat 30-tych.

  Inspiracje: Django Reinhardt, Oscar Aleman, bracia Ferret i - rzecz jasna przecież - Motorhead.

  Ostatni dzień festiwalu / ostatnia potańcówka / ta ostatnia niedziela.

 • SWING CRAZE

  To grupa entuzjastów i propagatorów tańca Lindy Hop i stylizacji retro sięgających swoją historią do lat 30 XX wieku. Członkowie grupy połączeni pasją organizują potańcówki i warsztaty przyciągające wszystkich, niezależnie od wieku.

  www.swingcraze.pl

  ZIGZAG PARADISE

  Zigzag Paradise to pierwszy i jedyny w Poznaniu zespół grający paryski swing jazz lat trzydziestych. W skład zespołu wchodzą Alex Wirtz (śpiew, gitara), Panos Anasontzis (gitara, perkusja), Marcin Tuliszkiewicz (gitara), Michał Dzidziniewicz (skrzypce) i Zbygniew Francuzik (kontrabas). Wśród swoich inspiracji muzycy wymieniają Oscara Aleman, Django Reinhardt, braci Ferret i Motorhead.