Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

mat. prasowe
Galeriamat. prasowe
 • W The Future Show Deborah Paerson relacjonuje to, co jej się dopiero przydarzy – od momentu, gdy skończy się spektakl i widzowie opuszczą salę aż do śmierci. Spektakl jest próbą opisania przyszłego życia. Nigdy nie jest taki sam. Wariantów przyszłości jest wiele, dlatego artystka dokonuje ciągłych zmian w scenariuszu. Spektakl jest zwyczajną opowieścią o pracy, którą wykonujemy codziennie, choć rzadko w sposób świadomy, otwarty, jawny. Przyszłość to marzenia, plany, które z jednej strony motywują nas do działania, z drugiej mogą być źródłem rozczarowań i lęków. Szybko się dezaktualizują i nikną w przeszłości.

  Świadectwo niebywałych umiejętności pisarskich Pearson. 
  Andrew Haydon dla Whatsonstage 

 • Deborah Pearson

  Jest pisarką, performerką i producentką. W pracy szuka nowych sposobów opowiadania historii i budowania relacji z widzem. Na ten temat przygotowuje też bazujący na praktyce artystycznej doktorat na londyńskim Uniwersytecie Royal Holloway. Współpracowała jako dramaturg z grupami Paper Cinema i Action Hero. W 2007 r. założyła własną grupę Forest Fringe. Jest laureatką nagrody Herald Angel za solowy spektakl Like You Were Before na festiwalu w Edynbrgu w 2010 r.

  deborahpearson123.wordpress.com

 • Idea: Deborah Pearson