Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

mat. prasowe
Galeriamat. prasowe
  • Kochamy muzykę w ogrodach, dlatego po czarującym koncercie grupy BISQUIT, czeka nas występ zespołu Wilda. Zbieżność nazw nieprzypadkowa! Raffaele Marsullo, członek zespołu, spędził kilka lat mieszkając na Wildzie, a teraz zagra koncert w Ogrodzie.

    Wilda to folkowo-bluesowe trio z Sycylii założone w 2011 roku przez Raffaele Marsullo oraz Vincenta Hank i Manuel Bellone z zespołu Licks. Nazwa zespołu odwołuje się do poznańskiej dzielnicy, w której Raffaele spędził kilkanaście miesięcy życia i która stała się inspiracją dla większości piosenek z pierwszego albumu „LAS”. Muzycznie słychać na nim wpływy pierwszych nagrań Rolling Stones, Johnnego Casha czy Boba Dylana. Wspólną pasją muzyków jest bowiem stary blues i folk.

    Mimo że członkowie zespołu mieszkają w trzech różnych częściach Europy, spotykają się od czasu do czasu by wspólnie występować. Muzycy, multiinstrumentaliści, na koncertach wymieniają się rolami, co na żywo jeszcze bardziej uwypukla energię i autentyczność ich blusowych riffów i folkowego ducha.

    Dołącz do wydarzenia na FB!