Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • WOLNO dzieciom to hasło cotygodniowych wtorkowych spotkań z najmłodszymi mieszkańcami Wildy. Ogród Wilda jest naszym startem i metą, a to co pomiędzy wypełnia życie całej dzielnicy. Wspólnie je obserwujemy, komentujemy i twórczo interpretujemy, wykorzystując takie narzędzia jak fotografia, film, techniki kuglarskie a przy tym: skaczemy, biegamy, gonimy się, chowamy, rysujemy i malujemy. A kiedy pomysły wykiełkują i dojrzeją, będziemy jeść słodkie owoce.

  prowadzenie: Michalina Mistrzak, Joanna Cieszyńska-Promińska
   

 • Joanna Cieszyńska-Promińska 

  Pedagożka, terapeutka, rękodzielniczka. Lubi mądre kobiety, swoje dzieci i łapacze snów. Fascynuje ją wiele rzeczy, na przykład język migowy, pedagogika cyrku, afro dance i pieczenie kruchych ciasteczek. Działa m.in. w Stowarzyszeniu Zastępczego Rodzicielstwa, Towarzystwie Osób Niesłyszących i w harcerstwie.

  Michalina Mistrzak

  Absolwentka kognitywistyki oraz intermediów; obecnie pracuje w domu kultury, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci i seniorów, a także spotkania ze sztuką wideo „Pokój Projekcji” oraz klub wegetariański; interesuje się działaniami artystycznymi opartymi na empatii wobec ludzkiego i nie-ludzkiego życia, a także twórczością amatorską.