Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • ZAPISZ 

  Jesteśmy inspirującą alternatywą dla świata multimediów, który nas otacza. Sprawimy, że każde kolejne spotkanie z nami będzie kreatywną przygodą dla dzieci i dorosłych.

  Zapraszamy na CYKL RODZINNYCH WARSZTATÓW Z CZYTOGRUSZKĄ:

  14.06, godz. 15:00 MYŚLĘ…MÓWIĘ…/ WOLNY W WYPOWIEDZI

  Mówię i jestem usłyszany, zauważony, dostrzeżony. Jak wyrazić to co czuję i myślę? Czy zawsze znajdę odpowiednie słowa? Może mogę wyrazić to inaczej. Zaprojektuj i stwórz swój osobisty dymek i wyraź dzięki niemu siebie. Może teraz miejski szum Cię nie zagłuszy.
  Wstęp wolny.

  21.06, godz. 15:00 WOLNY JAK PTAK – / WOLNY W RUCHU

  Ptak to symbol wolności: nieograniczony, żyjący instynktownie. Stwórz dla siebie skrzydła ptaka odzwierciedlającego Twoją naturę. Rozwijając je poczujesz wiatr, zakreślisz krąg, polecisz przed siebie. Pozwól sobie nieskrępowanym ruchem poruszać się w przestrzeni miasta jak wolny ptak.
  Na warsztaty obowiązują bezpłatne zapisy: zapisy@malta-festival.pl

  28.06, godz. 15:00 OKULARY / WOLNY W WIDZENIU

  „Załóż różowe okulary i spójrz na świat optymistycznie”… a co jeśli nie lubię różu? Stwórz własne, unikatowe okulary, dzięki którym spojrzysz na świat - no właśnie jak? Przecież to zależy od Ciebie!|
  Wstęp wolny.

  Odbiorcy: rodziny z dziećmi.

 • Zofia Bednarek

  Współtwórczyni projektu CZYTOGRUSZKA. Absolwentka UAM w Poznaniu na Wydziale Studiów Edukacyjnych. Ukończyła również Liceum muzyczne na wydziale fortepianu. W swych działaniach docenia rolę chaosu i spontanicznej energii dziecięcej.

  Filip Brzyski 

  Rzeźbiarz, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zajmuje się również projektowaniem i renowacją zabytkowych mebli, a także tworzeniem scenografii w Teatrze Automaton jak i Teatrze Wielkim w Poznaniu. Od dwóch lat prowadzi warsztaty plastyczne z dziećmi, a czasem całymi rodzinami.