Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

źródło: definingmoves.com
Galeriaźródło: definingmoves.com
  • Kometka - znana i lubiana pod każdą szerokością geograficzną, prosta dyscyplina sportowa, to doskonały pretekst żeby spędzić aktywnie wolny czas na świeżym powietrzu. Spotykamy się aby wspólnie stworzyć siatkę potrzebną do tej towarzyskiej rozgrywki. Planujemy by siatka była tak długa jak to tylko możliwe, by jak najwięcej osób mogło grać jednocześnie. Siatka powstanie z różnych wcześniej zebranych linek i sznurków. Jak długa będzie? Ile będzie miała kolorów? Na te i pokrewne pytania odpowiedzi udzielą uczestnicy Warsztatu Sieci Kometkowej. Po utkaniu całości, rakietki w dłoń, kometka w lot i gramy!

  • Franciszek Sterczewski

    Architekt. Grafik. Animator wydarzeń miejskich, takich jak: "Piknik na Placu Wolności", akcja "Pstryk", "Pogrzeb Zimy", czy "Kino Grunwald", które bardziej, niż funkcję turystyczno-­krajoznawczą, spełniają rolę komentarza do stanu tkanki społeczno-architektonicznej miasta. Współorganizator cyklu debat o tematyce miejskiej "Otwarte". Nominowany do tytułu "Człowieka Roku" 2012 przez "Głos Wielkopolski".