Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. materiały prasowe
Galeriafot. materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach 9. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych SZTUKA SZUKA MALUCHA.

  Festiwal organizowany jest przez Art Fraction Foundation w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu sztuki dla najnajmłodszych w Polsce i pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha. Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Tegoroczna, dziewiąta edycja, realizowana będzie w ramach międzynarodowego projektu "Small size, performing arts for early years" (program: Kreatywna Europa).
   

  ZABAWY WZROKOWE Z OCULINO
  Oculino

  Oczy służą do widzenia, ale nie zawsze widzą dobrze. Wiecie, co to okulary, soczewki albo plasterki, którymi trzeba oko przesłaniać? Chodźcie do nas! Nie wiecie? Też Was zapraszamy. Razem się zabawimy: zobaczymy świat wyraźniej i pogodniej.
  Oculino jest wydawnictwem, którego działalność skupia się na potrzebach dzieci 
z dysfunkcją wzroku i potrzebach ich rodziców. Gry, aplikacje, książki i zabawki są dostosowane do obniżonych możliwości wzrokowych. Warsztatom będzie towarzyszyć dyplomowany optometrysta, który odpowie na pytania dotyczące wzroku najmłodszych.

  Prowadzenie: Dorota Maciaszek, Zuzanna Cichocka, Joanna Bartosik

  www.oculino.com
  www.sztukaszukamalucha.pl

  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydenta Miasta Poznania.