Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • Malta Festival Poznań oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Poznaniu serdecznie zapraszają na na drugą edycję warsztatów projektowych Park(ing) Day!

  Park(ing) Day odbywa się co roku w trzeci piątek września, kiedy mieszkańcy miast na całym świecie przekształcają miejsca parkingowe w przestrzeń przyjazną człowiekowi. Ta pacyfistyczna manifestacja ma pokazywać, że w przestrzeni publicznej najważniejsi są ludzie. Już po raz trzeci Generator Malta włącza się w akcję.
  W tym roku ponownie projekt zagospodarowania przestrzeni powstanie w wyniku interdyscyplinarnych warsztatów prowadzonych przez cztery pracownie architektoniczne :

  Mili Młodzi Ludzie
  Mateusz Zwierzycki
  PL.architekci
  Prosto architekci

  Jeden z pomysłów, wybrany przez profesjonalne jury, zostanie zrealizowany!

  Organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach: architektów, architektów krajobrazu, ogrodników, artystów, studentów architektury i kierunków projektowych - wszystkich zainteresowanych tworzeniem przyjaznej mieszkańcom przestrzeni publicznej.

  Zapisy:
  Zgłoszenia internetowe na adres warsztatysarp@gmail.com
  do 18 czerwca g. 18.00 (imię, nazwisko, numer telefonu, kierunek studiów, rok studiów, portfolio - max. 5 mb, studenci kierunków humanistycznych - max 1 str A4 o roli przestrzeni publicznej w mieście- dowolną techniką)

  Terminy:
  Do 18.06.2015 g. 18.00- zapisy na warsztaty
  26.06.2015 g. 10-18.00- warsztaty projektowe na Placu Wolności w Poznaniu
  27.06.2014 g.10.00 – prezentacja projektów przez grupy, obrady jury, wyniki

  wrzesień 2015 – realizacja zwycięskiej koncepcji