Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

Fot. Azzmichelle || Flickr
GaleriaFot. Azzmichelle || Flickr
  • Zaczniemy od porcji teorii, dowiemy się dlaczego warto unikać większości drogeryjnych produktów, zajrzymy w składy kosmetyków konwencjonalnych i tych naturalnych. Porozmawiamy o certyfikatach, cenach i marketingowych zagrywkach. Przypomnimy sobie urodowe patenty naszych mam i babć. Poznamy kosmetyczne możliwości ziół, owoców i olejów. Nauczymy się jak zrobić krem z półproduktów, jak dobrać substancje aktywne do potrzeb naszej cery. Odkryjemy świat naturalnej pielęgnacji włosów. Następnie uruchomimy młynki i wykonamy ekskluzywne kosmetyki. Warunki wyjątkowo będą Ogrodowe. Miłośniczki tego wydarzenia już wiedzą, że warsztaty poprowadzi niezastąpiona Zielona Wśród Ludzi. 

    Warsztaty z robienia kosmetyków naturalnych prowadzone przez Zielona wśród ludzi. Zapisy na ogrodwilda@malta-festival.pl, ze względu na ograniczoną ilość stanowisk alchemicznych. Poza kolejką można przyjść i słuchać się w głos natury, podpatrzeć receptury, skonsultować samodzielne działania.

    WSTĘP WOLNY!

    Fabryczna 4, Ogród Wilda, Poznań

    www.zielonawśródludzi.pl