Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08 - 28/06/2015

fot. G. Replisia
Galeriafot. G. Replisia
 • Podsumowanie projektu RYTM ŁAZARZA już 22 maja o 18:30 w Ogrodzie Łazarz koncert hip-hopowy i set didżejski!

  RYTM ŁAZARZA jest częścią projektu "Włącz Łazarz" realizowanego w ramach Otwartej Strefy Kultury dzięki połączeniu sił różnych inicjatyw zaangażowanych we wspólne działanie na rzecz kreatywnego wykorzystania pustostanów, odnawiania zaniedbanych przestrzeni i tworzenia miejsc przyjaznych kulturze w dzielnicy Łazarz. Projekt finansowany przez Urząd Miasta Poznani oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

  To nasze małe święto dzielnicowe! Od początku maja z grupą młodych twórców, głównie z Gimnazjum nr 51 w Poznaniu pod wodzą mistrzów: Wandy Wasilewskiej (dziennikarki) i Dawida Dąbrowskiego (producenta muzycznego) opanowywaliśmy moc odsłuchu radiowego, poskramialiśmy syntezatory i plątaliśmy dźwięki.
  Od poniedziałku zaczynamy rapować i wydobywać mocny uliczny głos wraz z warszawskim raperem 5000, a co będzie w piątek?

  Na jednej scenie zagrają uczestnicy i prowadzący warsztaty - co oznacza, że w piątek wszyscy świętujemy!

  Dołącz do wydarzenia na FB!

  line up

  Valo (Pzn) || młody lokalny raper z lekkim słowem i szybkim bitem

  Żmijowe Bębny (Waw) || Nowy projekt 5000 i Walosza w klasycznej konfiguracji 1 MC 1 DJ – hip-hopowe uderzenie instant, bo nie ma czasu do stracenia – trzeba przecież zbudować podróżujące w kosmos piramidy, powołać do życia homo sapiens, wymyślić dolara i system więziennictwa, zbombardować kilka krajów i dać ludziom internet. Nie będzie już czasu na hiphopowe ceremonie.

  Resmover (Pzn) || Projekt producenta muzycznego Dawida Dąbrowskiego, który zajmuje się muzyką improwizowaną i szeroko pojmowaną elektroniką. Dźwięki generuje z własnoręcznie zbudowanych instrumentów, mikrofonów, przetworników piezoelektrycznych i zabawek.

  Niech Ogród wypełni RYTM ŁAZARZA!